środa 08 maj

Wokół języka w filmie (spotkanie VII): Z dumą i bez uprzedzeń – kilka słów o dialogu w ekranizacjach klasyki literackiej

Aktualności

Pracownia Wielkiego Słownika Języka Polskiego Instytutu Języka Polskiego PAN w Krakowie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wokół języka w filmie”. Odbędzie się ono 14 V 2024 r. o godz. 11.00. Naszymi gośćmi będą dr hab. Agata Hołobut, prof. UJ i dr hab. Jan Rybicki, prof. UJ (Instytut Filologii Angielskiej, Uniwersytet Jagielloński), którzy wygłoszą referat pt. „Z dumą i bez uprzedzeń – kilka słów o dialogu w ekranizacjach klasyki literackiej”. Streszczenie znaleźć można na stronie: https://jezykwfilmie.ijp.pan.pl/.

Uczestników z Krakowa zapraszamy do sali konferencyjnej IJP PAN (Aleja Mickiewicza 31, 1. piętro), natomiast wszyscy z Państwa, którzy chcieliby wysłuchać referatu oraz wziąć udział w dyskusji zdalnie, będą mogli połączyć się z nami za pośrednictwem platformy Zoom. W celu uzyskania linku do spotkania wirtualnego prosimy zwrócić się do pani dr Marzeny Miśkiewicz: .

Ikona z ludzikiem do otwierania panelu kontrolnego WCAG
Aa+
Aa-
Ikona kontrastu
Ikona linku
Ikona skali szarości
Ikona zmiany na czytelne czcionki
Ikona resetu ustawień WCAG