/  Aktualności / Wydarzenia / Lunch z humanistyką: Filaryzacja protestu w Polsce? Analiza protestów koalicyjnych w 2020 roku na podstawie wzmianek z prasy codziennej

Lunch z humanistyką: Filaryzacja protestu w Polsce? Analiza protestów koalicyjnych w 2020 roku na podstawie wzmianek z prasy codziennej

Pracownia Metodologiczna IJP PAN zaprasza na spotkanie z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościem będzie Daniel Płatek (ISP PAN) wygłaszając referat pt. „Filaryzacja protestu w Polsce? Analiza protestów koalicyjnych w 2020 roku na podstawie wzmianek z prasy codziennej”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 30 czerwca 2023 r., o 13:00, w formie hybrydowej – w sali konferencyjnej IJP PAN oraz na Zoomie. Streszczenie znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/30-06-2023/ a w celu uczestnictwa wirtualnego prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/4K1MJ7V9JW8MDKmq7 – link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom poprzez maila na podany w nim adres.

Ci z Państwa którzy przy okazji poprzednich spotkań zadeklarowali chęć każdorazowego otrzymywania szczegółowych informacji powinni już otrzymać od nas taką wiadomość o tym spotkaniu.

Facebook

Facebook Pagelike Widget

YouTube

Instytut Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk

Skip to content