wtorek 21 wrz

Lunch z humanistyką cyfrową: The evolution of cultural traits in interactive online environments

Aktualności

Pracownia Metodologiczna IJP PAN zaprasza do udziału w spotkaniu z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościem będzie Thomas Franz Müller (Max Planck Institute for Human Development), z wykładem „The evolution of cultural traits in interactive online environments”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 24 września, o 13:00, na platformie Zoom. Streszczenie znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/24-09-2021/ a w celu uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/4K1MJ7V9JW8MDKmq7 – link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom poprzez maila na podany w nim adres. Ci z Państwa którzy przy okazji poprzedniego spotkania zadeklarowali chęć każdorazowego otrzymywania szczegółowych informacji powinni już otrzymać od nas taką wiadomość o tym spotkaniu.

Zgodnie z nową formułą spotkań, wystąpienie oraz dyskusja odbędą się w całości online. Informujemy, że pierwsza część spotkania (wykład) będzie nagrywana w celu późniejszego przesłania na nasz kanał YouTube (Metodologia IJP PAN). Wprawdzie nagrywane będą jedynie slajdy oraz głos prelegenta, jednak prosimy tych z Państwa którzy obawiają się przypadkowego nagrania swojego wizerunku o wyłączenie kamerek i uruchomienie ich w drugiej, dyskusyjnej, części spotkania, która nie będzie nagrywana.

Ikona z ludzikiem do otwierania panelu kontrolnego WCAG
Aa+
Aa-
Ikona kontrastu
Ikona linku
Ikona skali szarości
Ikona zmiany na czytelne czcionki
Ikona resetu ustawień WCAG