wtorek 12 sty

Lunch z humanistyką cyfrową: Retooling the Humanities in the Age of Technology: Prospects, Challenges and Possibilities in African Digital Humanities

Aktualności

Pracownia Metodologiczna IJP PAN zaprasza na spotkanie z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościem będzie Tunde Ope-Davies (Opeibi) z Centre for Digital Humanities Uniwersytetu w Lagos (CEDHUL) wygłaszając referat pt.: Retooling the Humanities in the Age of Technology: Prospects, Challenges and Possibilities in African Digital Humanities.

Spotkanie odbędzie się w piątek 15 stycznia, o 13:00 na platformie Zoom. Streszczenie znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/15-01-2021/. A w celu uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/4K1MJ7V9JW8MDKmq7 – link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom poprzez maila na podany w nim adres adres.

Zgodnie z nową formułą spotkań, wystąpienie oraz dyskusja odbędą się w całości online. Informujemy, że pierwsza część spotkania (wykład) będzie nagrywana w celu późniejszego przesłania na nasz kanał YouTube (Metodologia IJP PAN). Wprawdzie nagrywane będą jedynie slajdy oraz głos prelegenta, jednak prosimy tych z Państwa którzy obawiają się przypadkowego nagrania swojego wizerunku o wyłączenie kamerek i uruchomienie ich w drugiej, dyskusyjnej, części spotkania, która nie będzie nagrywana.
Zapraszamy do udziału!

Ikona z ludzikiem do otwierania panelu kontrolnego WCAG
Aa+
Aa-
Ikona kontrastu
Ikona linku
Ikona skali szarości
Ikona zmiany na czytelne czcionki
Ikona resetu ustawień WCAG