wtorek 29 lis

Lunch z humanistyką cyfrową: Polsko-niemiecki korpus mowy osób dwujęzycznych LangGener

Aktualności

Pracownia Metodologiczna IJP PAN zaprasza na spotkanie z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościem gośćmi będą Anna Zielińska (Instytut Slawistyki PAN), Anna Jorroch (Uniwersytet Warszawski), Felicja Księżyk (Uniwersytet Opolski), Irena Prawdzic (Instytut Slawistyki PAN), Michał Woźniak (Instytut Języka Polskiego PAN) wygłaszając referat pt. „Polsko-niemiecki korpus mowy osób dwujęzycznych LangGener – wybrane zjawiska kontaktu językowego oraz wybrane aspekty socjolingwistyczne.”.

Spotkanie odbędzie się w piątek 2 grudnia 2022 r., o 13:00, w formie hybrydowej – w sali konferencyjnej IJP PAN oraz na Zoomie. Streszczenie znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/2-12-2022/ a w celu uczestnictwa wirtualnego prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/4K1MJ7V9JW8MDKmq7 – link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom poprzez maila na podany w nim adres.

Ci z Państwa którzy przy okazji poprzednich spotkań zadeklarowali chęć każdorazowego otrzymywania szczegółowych informacji powinni już otrzymać od nas taką wiadomość o tym spotkaniu.

Ikona z ludzikiem do otwierania panelu kontrolnego WCAG
Aa+
Aa-
Ikona kontrastu
Ikona linku
Ikona skali szarości
Ikona zmiany na czytelne czcionki
Ikona resetu ustawień WCAG