piątek 06 lis

Lunch z humanistyką cyfrową: Computer-assisted methods of revealing relationships among manuscript-transmitted texts

Aktualności

Pracownia Metodologiczna IJP PAN serdecznie zaprasza na spotkanie z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościem będzie Katarzyna Anna Kapitan (Vigdís Finnbogadóttir Institute of Foreign Languages, University of Iceland, National Museum of Iceland and Museum of National History, Frederiksborg Castle, Denmark) wygłaszając referat pt.: Computer-assisted methods of revealing relationships among manuscript-transmitted texts.

Spotkanie odbędzie się w piątek 13 listopada, o 13:00 na platformie Zoom. Streszczenie i link do spotkania znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/13-11-2020/

Zgodnie z nową formułą spotkań, wystąpienie oraz dyskusja odbędą się w całości online. Informujemy, że pierwsza część spotkania (wykład) będzie nagrywana w celu późniejszego przesłania na nasz kanał YouTube (Metodologia IJP PAN). Wprawdzie nagrywane będą jedynie slajdy oraz głos prelegentki, jednak prosimy tych z Państwa którzy obawiają się przypadkowego nagrania swojego wizerunku o wyłączenie kamerek i uruchomienie ich w drugiej, dyskusyjnej, części spotkania, która nie będzie nagrywana.

Zapraszamy do udziału!

Ikona z ludzikiem do otwierania panelu kontrolnego WCAG
Aa+
Aa-
Ikona kontrastu
Ikona linku
Ikona skali szarości
Ikona zmiany na czytelne czcionki
Ikona resetu ustawień WCAG