/  Aktualności / Wydarzenia / Lunch z humanistyką cyfrową: Authorship Detection and Gender Identification in ‘fake’ proclamations using Stylometry.

Lunch z humanistyką cyfrową: Authorship Detection and Gender Identification in ‘fake’ proclamations using Stylometry.

Pracownia Metodologiczna zaprasza na spotkanie z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościnią będzie Andriana Maria Korasidi z National and Kapodistrian University of Athens wygłaszając referat pt. Authorship Detection and Gender Identification in ‘fake’ proclamations using Stylometry. The case of the ‘orphan’ proclamations of the Greek Revolutionary Organization 17N. Spotkanie odbędzie się w piątek 29 października 2021 r., o 13:00, na platformie Zoom.

Streszczenie znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/29-10-2021/ a w celu uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/4K1MJ7V9JW8MDKmq7 – link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom poprzez maila na podany w nim adres. Ci z Państwa którzy przy okazji poprzedniego spotkania zadeklarowali chęć każdorazowego otrzymywania szczegółowych informacji powinni już otrzymać od nas wiadomość o tym spotkaniu.

Instytut Języka Polskiego Polskiej Akademii Nauk

al. Mickiewicza 31
31-120 Kraków


+48 (12) 632-56-92

loading
Skip to content