wtorek 08 lut

Lunch z humanistyką cyfrową: A quick tour around the CLS INFRA project for computational literary studies

Aktualności

Pracownia Metodologiczna IJP PAN zaprasza na spotkanie z cyklu Lunch z humanistyką cyfrową, którego gościem będzie Maciej Eder z Instytutu Języka Polskiego PAN wygłaszając referat pt.:  A quick tour around the CLS INFRA project for computational literary studies.

Spotkanie odbędzie się w piątek 11 lutego 2022 r., o 13:00, na platformie Zoom.

Streszczenie znaleźć można na stronie: https://dhlunch.ijp.pan.pl/11-02-2022/ a w celu uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza: https://forms.gle/4K1MJ7V9JW8MDKmq7 – link do spotkania zostanie przekazany uczestnikom poprzez maila na podany w nim adres.

Ci z Państwa którzy przy okazji poprzedniego spotkania zadeklarowali chęć każdorazowego otrzymywania szczegółowych informacji powinni już otrzymać od nas taką wiadomość o tym spotkaniu.

Zgodnie z nową formułą spotkań, wystąpienie oraz dyskusja odbędą się w całości online. Informujemy, że pierwsza część spotkania (wykład) będzie nagrywana w celu późniejszego przesłania na nasz kanał YouTube (Metodologia IJP PAN). Wprawdzie nagrywane będą jedynie slajdy oraz głos prelegenta, jednak prosimy tych z Państwa którzy obawiają się przypadkowego nagrania swojego wizerunku o wyłączenie kamerek i uruchomienie ich w drugiej, dyskusyjnej, części spotkania, która nie będzie nagrywana.

Ikona z ludzikiem do otwierania panelu kontrolnego WCAG
Aa+
Aa-
Ikona kontrastu
Ikona linku
Ikona skali szarości
Ikona zmiany na czytelne czcionki
Ikona resetu ustawień WCAG